+989173153089

+987137743965

abzigostarangroup@gmail.com

Sucul yetiştirme, tedarik ve işleme ekipmanı üreticisi
Abzigostaran pars Şirketi, 17 yılı aşkın tecrübesiyle, en son teknolojilere göre çok çeşitli su ürünleri ekipman ve makineleri tasarlar ve üretir.
özelleştirme
Abezigostaran Group'taki uzmanlarımız, müşterilerin ihtiyaçlarına göre özelleştirilmiş ürünler tasarlayabilir ve üretebilir.
En çok satan ürünler
Abzigostaran Pars Company'nin en çok satan ürünleri arasında balık pompası, karides hasat makinesi, filtre tamburu, otomatik ayırıcı ve vakumlu balık pompası bulunmaktadır.
Previous slide
Next slide
TASARIM

TASARIM

Abzigostaran Pars firmasında cihaz ve ekipmanların tasarımı konusunda uzman mühendisler ve gelişmiş yazılımlar ile yapılmaktadır.

ÜRETİM

ÜRETİM

Üretim ekipmanımızı, kârınızı en üst düzeye çıkarmaya dayandırıyoruz ve müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre özelleştirebiliyoruz.

BAKIM

BAKIM

Eğitim departmanı, ekipmanın ömrünü önemli ölçüde artırmak için makineyi nasıl daha iyi kullanacağınızı size gösterecektir.

KURULUM

KURULUM

Kurulumu online olarak yönlendirebilir veya talebiniz üzerine mühendislerimizi iş yerinize gönderebiliriz.

ULAŞIM

ULAŞIM

Paketleme ve nakliyeyi mümkün olan en iyi şekilde yapıyoruz ve ekipmanı güvenle teslim alabilirsiniz.

SATIŞ SONRASI

SATIŞ SONRASI

Abzigostaran, müşterilerine satış sonrası hizmetler olarak ücretsiz teknik servis ve indirimli aksesuarlar sunmaktadır.

Abzigostaran Pars Hakkında

design and production
شرکت آبزی گستران پارس، تولید کننده تجهیزات آبزی پروری

Su ürünleri yetiştirme, tedarik ve işleme cihazları üreticisi.

Abzigostaran pars Şirketi, ülkenin mekanizasyonun gelişmesine olan bağımlılığını azaltmak ve ülkeyi kendi kendine yeterli hale getirmek yaklaşımıyla 2004 yılından itibaren faaliyetlerine başlamıştır.
Yıllar içinde bu firma, su ürünleri çiftliklerindeki makinelerin ihtiyaçlarını inceleyerek, mühendislerin ve deneyimli personelin gücüne güvenerek, bu sektördeki birçok modern ve benzersiz makineyi tasarlamayı ve üretmeyi başarmıştır.
İran ve komşu ülkelerde ürün ve hizmet sağlamanın yanı sıra müşteri memnuniyetini sağlamanın artan genişlemesi ve devamı Gostaran Pars Aquatic Company’nin hedef ve misyonudur.

Bize herşeyi sor

CEO ile iletişim kurun

+989173153089 +989120433985

Posta göndermek

abzigostarangroup@gmail.com