989173153089+

987137743965+

abzigostarangroup@gmail.com

آبزی گستران پارس

طراحی

طراحی

طراحی دستگاه‌ها و تجهیزات در شرکت آبزی گستران پارس بدست مهندسین خبره و باتجربه و توسط نرم افزارهای پیشرفته صورت می‌گیرد.

تولید

تولید

ما مبنای تولید تجهیزات را به حداکثر رساندن سود شما قرار داده‌ایم و می‌توانیم آن را با توجه به نیازهای مشتریان خود سفارشی سازی کنیم.

نگهداری

نگهداری

بخش آموزش شرکت آبزی گستران به شما نشان خواهد داد که چگونه از دستگاه بهتر استفاده کنید تا عمر تجهیزات بطور قابل توجهی افزایش پیدا کند.

راه اندازی

راه اندازی

ما می‌توانیم نصب و راه‌اندازی را قدم به قدم به صورت آنلاین راهنمایی کنیم یا به درخواست شما مهندسان خود را به مکان فعالیت شما بفرستیم.

حمل و نقل

حمل و نقل

ما بسته‌بندی و حمل و نقل را به بهترین نحو ممکن انجام می دهیم و شما می‌توانید با خیال راحت تجهیزات را تحویل بگیرید.

پس از فروش

پس از فروش

شرکت آبزی گستران پارس خدمات فنی رایگان و لوازم جانبی تخفیف‌دار به عنوان خدمات پس از فروش به مشتریان خود ارائه می‌دهد.

design and production
abzigostaran manufacturing

تولید کننده تجهیزات پرورش، عرضه و فراوری آبزیان

شرکت آبزی گستران پارس با رویکرد کاهش وابستگی کشور در توسعه مکانیزاسیون و رساندن کشور به خودکفایی از سال 1384 فعالیت خود را آغاز نموده است. این شرکت طی این سال‌ها با بررسی نیازهای ماشین آلات در مزارع پرورش ماهی و میگو ، مراکز عرضه و فراوری آبزیان با همکاری سازمان شیلات(جهاد کشاورزی) و با تکیه بر توان مهندسین و پرسنل مجرب، موفق به طراحی و ساخت بسیاری از ماشین آلات مدرن و منحصر به فرد در این صنعت گردیده است.

گسترش روزافزون و تداوم ارائه محصولات و خدمات در کشور ایران و کشورهای مجاور و همچنین کسب رضایت مشتریان، هدف و رسالت شرکت آبزی گستران پارس می‌باشد.